خرید رانر ترمه یزد برای رومیزی ناهارخوری

خرید رانر ترمه یزد برای رومیزی ناهارخوری در انوع مختلف متناسب با سلیقه شما خریداران و مشتریان عزیز. برای خرید عمده رانر ترمه هم اکنون از طریق اسن سایت اقدام کنید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

رانر ترمه یزد

کاربرد رانر ترمه

آیا رانر ترمه را می شناسید؟ آیا می دانید برای کدام میز ها قابل استفاده است؟ رانر یک نوع رومیبزی است که در انواع جنس هی پارچه ای مانند مخمل، پارچه نخی، ساتن و ترمه تولید و عرضه می شود. رانر ترمه محصولی است که برای انواع میزهای زیر قابلیت استفاده را دارد:

  • میز ناهارخوری
  • رو اپنی
  • میز کامپیوتر
  • میز آرایشی( میز توالت)

رانر ترمه یزد

رانر ها در دو مدل مستطیلی و سه گوش تولید و عرضه می شوند. اغلب طرح خشتی رانر ها به صورت مستطیلی بافته می شوند. آن هم به این دلیل است که رانر خشتی طرحی است که اشکال مربعی دارد و داخل این مربع ها گل و بته های ترمه بافت می شود. بقیه طرح های رانر ترمه در دو طرف به صورت سه گوش هستند. ولی اگر مشتری سفارش بالایی داشته باشد می تواند به تولیدکننده سفارش بافت رانر را در طرح های مستطیلی بدهد. بافت رانر به گونه ایست که نباید حالت آویزان داشته باشد و باید تمام رانر بر روی سطح میز پهن باشد تا حالت زیباتری داشته باشد.

رانر ترمه یزد

رانر ترمه یزد

خرید رانر ترمه یزد

رانر ترمه را می توان تک به صورت تک و هم به صورت ست خریدای کرد.  اگر بخواهید آن را به صورت ست تهیه کنید، دو عدد رانر در ابعاد کوچک تر که عسلی نام دارد به همراه آن است. ابعاد عسلی ها اغلب 50*35 می باشد که برای میزهای کوچک پذیرایی استفاده می شود. این مجموعه انواع محصولات ترمه یزد از جمله رانر ترمه رادر ابعاد مختلف و هم به صورت تک و هم ست رانر عرضه کرده است. برای خرید رانر ترمه یزد از این مجموعه از طریق سایت دیدن کنید و با کارشناس فروش مجموعه در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.