استفاده شکلات صبحانه پارمیدا در سس سزار

اگرچه تحقیقات در حال انجام است، یکی از دلایل آن ممکن است این باشد که فلاونول ها جریان خون را به مغز افزایش می دهند.
عملکرد ورزشی را افزایش می دهد: اپی کاتچین موجود در شکلات تلخ تولید اکسید نیتریک در خون را افزایش می دهد، که از گردش خون حمایت می کند و میزان اکسیژن مصرفی ورزشکار را در حین انجام تمرینات ورزشی با شدت متوسط کاهش می دهد. این به ورزشکار اجازه می دهد تا شدت تمرین را برای مدت طولانی تری حفظ کند.
استرس را کاهش می دهد: افرادی که شکلات تلخ می خوردند گزارش کردند که کمتر احساس استرس می کردند و محققان تأیید کردند که پس از خوردن شکلات تلخ، سطح هورمون استرس کورتیزول کاهش می یابد. این ممکن است به اثرات شکلات تلخ بر سلامت قلب مرتبط باشد، زیرا استرس یک عامل خطر برای بیماری های قلبی عروقی است.
با ترکیبات و ریزمغذی‌های تقویت‌کننده سلامتی، باید اجازه دهید شکلات تلخ وارد زندگی‌تان شود، اگر قبلاً بخشی از آن نیست (لازم به ذکر است که شکلات تلخ حاوی کافئین است که ممکن است برخی افراد به آن حساس باشند).

در اینجا حقایقی در مورد فواید شکلات صبحانه پارمیدا برای سلامتی آورده شده است:

هر چه محتوای کاکائو بیشتر باشد، فلاونول های مفیدتری در شکلات وجود دارد. بیشتر فوایدی که در تحقیقات دیده می شود مربوط به شکلاتی است که حداقل 70 درصد کاکائو دارد.
محققان توصیه‌ای سخت و سریع درباره میزان مصرف شکلات تلخ برای دستیابی به این فواید سلامتی ارائه نکرده‌اند. متخصصان شکلات تلخ با حداقل 70 درصد کاکائو را توصیه می کنند و ممکن است یک اونس به عنوان یک خوراکی گاه به گاه مصرف شود.
شما همیشه باید برچسب را بررسی کنید تا از کالری، چربی و محتوای قند آگاه شوید، که به طور بالقوه می تواند بر مزایای کلی سلامت تاثیر بگذارد.
برای برخی افراد، شکلات می تواند باعث رفلاکس اسید یا میگرن شود.
در پایان، افراط در خوردن گهگاهی شکلات نباید مملو از استرس یا احساس گناه باشد، چه شکلات تلخ غنی از آنتی اکسیدان یا شکلات سفید، که فواید تغذیه ای بسیار کمی دارد. مانند بسیاری از روابط سالم، کلید حفظ دیدگاه مثبت و متعادل است.