با خوردن ترشی سیر فله خوابی آسوده و راحت داشته باشید

با این حال، بو و طعم سیر برای همه نیست. متقاعد کردن کودکان و برخی بزرگسالان دشوار است. این بدان معنا نیست که آنها باید از مزایای سیر دست بکشند.

به جای سبزیجات می توانید سیر را به صورت کپسول انتخاب کنید و به این ترتیب ترکیبات و مواد معدنی با ارزش نهفته در آن را در اختیار بدن قرار دهید.

مزیت آن بی بو بودن آن است. بنابراین، مصرف این آماده سازی راهی موثر برای تحویل آلیین است. استفاده از آن به مبارزه با عفونت های باکتریایی، ویروسی و قارچی کمک می کند.

مانند سبزی، بر سیستم گردش خون نیز تأثیر مفیدی دارد و به مبارزه با بیماری های پوستی کمک می کند.

رژیم غذایی حاوی ترشی سیر فله نیز باید با مواد ارزشمند دیگر غنی شود. در طبیعت چیزهای خوبی برای سلامتی ما وجود دارد.

شما باید از این موضوع آگاه باشید و تا جایی که ممکن است به محصولاتی مانند آب میوه آلوئه، آلوئه یا chokeberry برسید. به خاطر سلامتی، بهتر است روغن‌های گیاهی با ارزش

مانند LenVitol، یعنی روغن بذر کتان را با پرس سرد انتخاب کنید.

عرقیات و شربت های تهیه شده از قاصدک، گل نمدار و تمشک نیز خوشمزه و بسیار سالم است. هنگامی که در رژیم غذایی گنجانده شوند، از سلامت و ایمنی بدن کاملا حمایت می

کنند. ما می توانیم برای مدت طولانی در مورد محصولات ارتقا دهنده سلامت صحبت کنیم.

کتان آسیاب شده بدون چربی ، روغن زیره سیاه یا آب انار- واقعاً تعداد زیادی از آنها وجود دارد. رژیم غذایی را می توان با استفاده از مکمل های غذایی برای ایمنی و آماده سازی برای تقویت بدن حمایت کرد.

مهم است که محصولاتی را انتخاب کنید که از یک منبع اثبات شده تهیه می شوند و به بهترین وجه با نیازهای خاص شما مطابقت دارند.

سیر حاوی ماده ای به نام آلین است که یک آنتی بیوتیک طبیعی است. آلین در اثر آسیاب کردن یا بریدن میخک به آلیسین تبدیل می شود که متأسفانه پس از عملیات حرارتی به

سرعت قدرت خود را از دست می دهد. بنابراین، مفیدترین آن برای سلامتی ما سیر خام است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.