پارچه ترمه برای فروش|پارچه ترمه با کیفیت بالا و قیمت پایین

پارچه ترمه برای فروش با کیفیت بالا و همچنین کیفیت پایین از طریق بازارهای حضوری در اختیار مشتریان و مخاطبان عزیز قرار می گیرد. پارچه ترمه امروزه انتخاب خوبی برای مانتو دوزان و خیاطان خواهد بود. چرا که با طرح های سنتی و نفیسی که دارد می توان با لان لباس های مجلل و ظریفی دوخت و به فروش رساند. از پارچه ترمه ابریشم می توان به عنوان یقه لباس هاو مانتو ویا قسمتی از آستین ها و یا دوخت جیب تزئینی استفاده کرد. علاوه بر مانتو می توان برای دوخت لباس فرم کارکنان و کارمندان، دوخت انواع کیف و یا حتی به عنوان گلدوزی روی این نوع پارچه از ترمه استفاده نمود. این نوع ترمه به دلیل بافت سنتی خود مورد استقبال بسیاری از افراد قرا گرفته است. بخصوص افرادی که به سبک های سنتی علاقه مند هستند قطعا از این نوع پارچه هم استفاده می کنند.

پارچه های سنتی در ایران برای فروش

 پارچه های سنتی در ایران برای فروش

پارچه سنتی و دستباف در ایران از طریق فروشندگان و مجموعه های معتبر در دسترس هستند. یکی از نفیس ترین منسوجات که از قدیم الایم در ایران به صورت دستی بافت می شده و هنوز هم تولید و بافت آن ب صورت ماشینی رونق دارد، پارچه سنتی ترمه است. این نوع پارچه در ایران سابقه تاریخی و قدمتی طولانی دارد. بازار فروش این نوع محصول در ایران توسط افراد مجرب و با سابقه انجام می گیرد که خود تجربه ای مفید در زمینه تولید و عرضه این نوع پارچه ها دارند. البته افراد معدودی هستند که کار بافت دستی پارچه سنتی ترمه را انجام می دهند. اغلب این پارچه ها به صورت خام به فروش می رسند و می توان بعد از خرید آن ها را قاب گرفت و استفاده کرد.مشتریان می توانند از طریق این مجموعه برای خرید پارچه سنتی در ارتباط باشند.

ترمه از سوغات معروف استان یزد

ترمه از سوغات معروف استان یزد

ترمه از سوغات معروف و مزبانزد استان یزد است که از ویژگی های مثبتی برخوردار است. از جمله آن که این سوغات سنتی را هم می توان به صورت پارچه خام و هم به صورت محصول آماده مانند انواع رومیزی خریداری نمود. به طور کلی پارچه ترمه کاربردهای متنوعی دارد که هر تولیدکننده و خریدار بسته به نیاز خود آن را خریداری کرده و بهره می برد. چه به صورت کلی و عمده و چه خرده و تکی. هر کس بنا بر میزان نیازش به آن محصول را می خرد. توزیع و پخش این نوع پارچه یا توسط خود تولیدکنندگان و یا مراکز پخش و نمایندگی های ترمه یزد صورت می گیرد. کسبه ای که می خواهند به صورت عمده ترمه و انواع دیگر مشتقاتش را خریداری کنند، خرید مستقیم از تولیدی سبب سود بیشتر برایشان خواهد بود. در واقع خرید از خود کارخانه و کارگاه تولیدی هزینه های مشتری را کمتر خواهد نمود.

خرید سوغات یزد از جمله رومیزی ترمه آن از چند طریق معامله می شود. یکی از سنتی ترین روش ها رفتن به بازار شهر و خرید حضوری است. امروزه روش های دیگری نیز برای خرید وجود دارد که باعث شده سهولت در خرید روش سنتی حضوری از کار بیفتد. خرید پارچه به صورت آنلاین یکی از این موارد است. امروزه این روش بسیار مورد استقبال خریداران قرار گرفته است.

10 سوغات بی نظیر شهر یزد

تولیدی ترمه تهران

در استان یزد سوغاتی برای خرید فراوان است که مسافران و گردشگران می توانند با چرخی در بازار یزد انواع آن را مشاهده نموده و خریداری کنند:

  • شیرینی سنتی حاج خلیفه
  • شمد
  • دارایی بافی
  • شعربافی
  • ترمه
  • نان خشک
  • قند و نبات
  • گلیم
  • جاجیم

بافت پارچه ترمه اساسا در گذشته با ابریشم طبیعی که منشا حیوانی داشته بافت می شده. امام چون امروزه امکان بافت این نوه نخ طبیعی با دستگاه های ماشینی امر.زی وجود ندارد، بافتش از طریق نخ ابریشم مصنوعی صورت می گیرد. یکی از ویژگی های خوب ابریشم ویسکوز تنوع در طراحی و رنگ بندی بالای ان است. چرا که می توان به راحتی و از طریق نرم افزار نقش ها و طرح های فراوانی را برای بافت به دستگاه داد و این خود سبب پیشرفت در صنعت ترمه بافی شده است.

پارچه ترمه ابریشم مصنوعی بهترین نوع ترمه است. ترمه با الیاف پلی استر نوع ارزان تر آن است که از کیفیت پایین تری هم برخوردار است. اگر قصد خرید عمده ترمه را برای مغازه و یا فروشگاه خود دارید این فاکتور را در نظر بگیرید تا بسته به هزینه و کیفیت بهترین مدل ترمه را خریداری کنید. تولیدکنندگان و بافندگان پارچه ترمه انواع رومیزی ها را برای میزها طراحی و دوخت کرده اند. به صورت رومیزی یک در یک یا ست 3 تکه و یا ست 5 تکه. اگر به دنبال خرید انواع مدل های رومیزی ترمه هستید، مجموعه ما این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است. فروش پارچه ترمه در رنگ ها و طرح های مختلف همچنین به صورت رومیزی آماده از خدمات مجموعه ما می باشد.

دستگاه های بافت پارچه ترمه

دستگاه های بافت پارچه ترمه

علیرغم گذشته آنچه امروزه برای بافت پارچه ترمه نیاز است نخ های متنوع و همچنین دستگاه های بزرگ صنعتی و نیمه صنعتی است. برای بافت پارچه های ترمه ابریشم و پلی استر وجود چندین دستگاه در یک کارگاه و کارخانه حتما نیاز است. بعد از بافت پارچه انواع محصولات پر مصرف را می توان از ان تهیه و ساخت. همانطور که می توان در بازار ایران انواع مختلف محصولات تولید شده از پارچه ترمه را مشاهده کرد. با گیشرفت علم و فناوری دستگاه ها نیز پیشرفت کرده اند و با مواد اولیع باکیفیت و مرغوب می توان محصولی درجه یک و بی نظیر از این پارچه ها تهیه کرد.

اغلب دستگاه ها با توجه به نوع نقشه داده شده به آن ها پارچه ترمه را در دو نوع گانلی و ساده می افند. از هر کدام از این پارچه ها برای دوخت وسیله ای خاص استفاده می شود. کارخانه های ترمه بافی در استان یزد با استفاده علم نوین و بازاریابی گسترده توانسته اند در توزیع و پخش این محصول سنتی موفق باشند. البته هنوز هم برای فرهنگ سازی این محصول سنتی بسیار جای کار است.

بهترین روش برای خرید ترمه ارزان قیمت

بهترین روش برای خرید ترمه ارزان قیمت

یکی از راه های خرید ترمه ارزان ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان ترمه است. آن ها اغلب هر دو نوع ترمه باکیفیت ابریشمی و مدل ارزان تر آن را می شناسند. اگر در بازار نیز دقت کرده باشید می توانی دانواع پارچه های ترمه را در کیفیت های مختلف مشاهده کنید که نشان از بافت این پارچه در تراکم های مختلف و با نخ های مختلف دارد. اگر تاجر هستید و نمی خواهید پول زیادی خرج کنید ولی ترمه باکیفیت می خواهید نوع پلی استری آن گزینه بسیار خوبی برای شما خواده بود. این نوع پارچه مانند نوع ابریشمی ترمه رد طرح ها و رنگ های متنوع و مختلف قابل بافت و عرضه است. مجموعه های بسیاری هستند که انواعت ترمه را در دو نوع ابریشم و پلی استر به فروش می رسانند. این مجموعه نیز از طریق کارشناسان فروش و راه های ارتباطی انواع محصولات ترمه ابریشم و پلی استر خود را به فروش می رساند.

پارچه ترمه پلی استر نیز در تراکم های متفاوت بافت می شود. به دلیل قیمت پایین تری که نسبت به ابریشم دارد مورد استقبال فراوان خریدارن و عمده فروشان قرار گرفته است. در بسیاری از شهر ها پارچه ترمه پلی استر نیز خرید و فروش بیشتری دارد. از ترمه پلی استر نیز می توان برای دوخت انواع رومیزی و پشتی سنتی و … استفاده کرد.

انواع طرح و رنگ زیبا و چشم نواز ترمه

فروش عمده ترمه یزد

طرح ها و رنگ های مختلف ترمه از طریق نمایندگی ها و مراکز پخش در دسترس مشتریان قرار می گیرد. امروزه بازار ترمه مانند سالیان دور رونق خود را ندارد. اما با پیشرفت صنعت ترمه و ایجاد تنوع در طرح ها و رنگ بندی آن ها مشتریان خاص خود را پیدا کرده است. تولیدکنندگان نمونه هایی از طرح های بی نظیر وجدید از انواع محصولات ترمه برای خانه های ایرانی با ایجاد فضایی سنتی و دلپذیر تولید نموده اند. البته ترمه فقط مختص فضاهای کلاسیک نیست. امروزه در بسیساری از طراحی های مدرن و معاصر ایرانی و خارجی در دکوراسیون ها ترمه نیز مورد استفاده قرار می گیرد. انواع رومیزی های ترمه که به صورت ست برای میزها تولید می شوند، نمونه ای از آن ها هستند. ترمه نیز همانند فرش ایرانی قابل شناسایی و فرهنگ ساری برای بسیاری از کشورهای خارجی است. محصولی که با صادرات آن می توان ارزآوری خوبی را برای کشور ایجاد کرد.

بهترین و مناسب ترین توزسیع کننده ترمه ابریشم خود تولیدکننده است. که می توان به اصطلاح به عنوان دست اول ترم ههای تولیدی خود را به دست فروشنده برساند. در واقع کارخانه دار معتبرترین توزیع کننده کالا در کشور است. مشتریان و متقاضیان میتوانن به صورت تلفنی و یا حضوری با این افراد ارتباط بگیرند تا از ترمه باکیفیت و قیمت مناسب بهره مند شوند. توزیع و فروش این محصول در شهرهای مختلف ایران یکی از راه های فروش بیشتر این محصول سنتی است که توسط تولیدکننده و یا سایت های فروشگاهی صورت می گیرد. از همین طریق می توان انواع ترم ههای متنوع را با قیمت ها و تراکم های مختلف توزیع نموده و به فروش رساند.

بهترین مواد برای تولید ترمه

تولیدی ترمه در یزد

برای بافت ترمه در زمان قدیم باید از رنگ های طبیعی استفاده می شد که در واقع در طبیعت موجود بود. تمام مراحل رنگ رزی و تنوع رنگ نخ ها و الیاف به صورت سنتی و دستی انجام می شد. پوست گردو، برخی گیاهان و پوست انار نمونه هایی از آن هاست. اما امروزه چون تمام مراحل بافت ترمه با دستگاه انجام می شود. رنگ های نخ ترمه نیز به صورت شیمیایی و صنعتی صورت می گیرد یکی از ویژگی های خوب این نوع رنگ ها تنوع زیاد در رنگ بندی طرح های ترمه است. شاید نزدیک به 50 رنگ را بتوان امروزه برای یک طرح ایجاد کرد. امروزه می توان از طریق سایت های آنلاین ترمه های زیادی را در تنوع رنگ بالا به صورت غیر حضوری مشاهده نموده و به راحتی و بدون زحمتی سفارش داد و خریداری کرد. توزیع این محصول سنتی و پرفروش به تمام استان ها از همین طریق صورت می گیرد. می توان با در نظر گرفتن نوع کیفیت و قیمت هر مدل ترمه که مورد نیاز مشتری است طرح و رنگ خاص را خریداری نمود.

در واقع خرید آنلاین ترمه باکیفیت و ارزشمند به صورت آنلاین آسان است. متقاضیان و خریدارن می توانند فقط با چند کلیک ساده . بدون محدودیت زمانی کالاهای خود را به صورت مستقیم و عمده ثبت سفارش داده تا در اسرع وقت آماده ارسال شود.

3 نکته اساسی هنگام خرید ترمه

خرید پارچه ترمه اینترنتی

هنگام خرید ترمه باید به موارد زیادی توجه کرد تا بتوان خریدی مطمئن داشت. کیفیت ترمه یکی از موضوعات مهم است که باید حتما مورد توجه خریدارن قرار گیرد. تراکم بافت پارچه، تعداد رنگ آن و جنس نخ کاررفته در بافت سبب کیفیت بالا یا پایین ترمه می شود. پارچه ابریشم ترمه که با ابریشم مصنوعی بافت می شود بهترین کیفیت را نیز دارد.

رومیزی ترمه، کوسن و روبالشتی آن و روتختی های چشم نواز همه نمونه ای از پارچه های بی نظیر در دوخت این محصولات هستند.

یکی دیگر از روش های تعیین کیفیت ترمه شست وشوی آن است. چرا که ترمه اصل در نتیجه شستن و تمیز کردن رنگ و کیفیت خود را از دست نمی دهد. البته تمام تولید کنندگان ترمه پیشنهاد می دهند که حتی ترمه ابریشم را مستقیم نشویید و برای تمیز کردن با اتو بخار این کار را انجام دهید و یا به خشک شویی ببرید.

ترم هها توسط شرکت های مختلقفی بافت می شود. هر شرمتی نام برند خود را داخهل ترمه بافت می کند می توان گفت ترمه ای که شناسنامه دار است از کیفیت بهترین نیز برخوردار است. برای خرید بهتر است. البته امروزه ترم ههای پلی استر بسیاری نیز هستند که نام برند داخلشان بافت می شود. پس موقع خرید حتما ابریشم یا پلی استر بودن را از فروشنده سوال کنید.

پارچه ترمه متری

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.