پارچه خام ترمه برای فروش

اصولا پارچه خام ترمه را افرای خریداری می کنند که قصد دارند خود در خانه رومیزی یا انواع دیگر محصولات ترمه را بدوزند و یا افرادی خریدار این پارچه هستند که قصد تولید انبوه و عمده انواع محصولات ترمه را در کارگاه خود دارند.

پارچه ترمه خام

انواع پارچه خام ترمه

امروزه تولیدکنندگان پارچه های ترمه را در انواع کیفیت ها و تراکم تولید می کنند تا خریداران بسته به هزینه ای که قرار است بکنند و یا نیاز خود بتوانند پارچه ترمه مدنظر خود را خریداری کنند. این پارچه ها عبارتند از:

  1. پارچه خام ساده ترمه
  2. پارچه خام طرح دار ترمه (پنلی)

هر کدام از این پارچه ها کیفیت و ویژگی های مربوط به خو درا دارد. پارچه خام ساده  پارچه ایست که طرح ترمه یا بته جقه درد بافت تکرار شده و هیچ حاشیه ای در کار بافته نمی شود. از این نوع پارچه اصولا برای دوخت روبالشتی و پشتی و یا پرده استفاده می شود.

پارچه خام پنلی پارچه ایست که طرح همراه با حاشیه در کار بافت می شود و برای هر محصولی متراژ مشخصی دارد. مثلا برای رومیزی به صورت یک در یک متر مربع بافت می شود و یا برای روبالشتی به ابعاد 50*70 بافته می شود.

پارچه ترمه خام

نحوه خرید پارچه خام ترمه

اگر قصد خرید عمده پارچه خام ترمه را دارید، با مجموعه ما ارتباط بگیرید و انواع پارچه های خام ترمه را در طرح ها و رنگ های متنوع با بهترین کیفیت بافت  سفارش دهید. فروش پارچه ترمه از الیاف ابریشم و پلی استر در انواع تراکم و کیفیت با قیمت مناسب از خدمات این مجموعه است.

برای مشاوره و خرید با کارشناس فروش ما تماس بگیرید.