ترمه ابریشم اصل برای خرید

آیا دیگر ترمه ابریشم اصل بافته می شود؟ ترمه از آن پارچه هایی است که باظرافت و دقت خاصی بافته می شد. درقدیم ترمه را با انگشتان می بافتند که به روش انگشتی معروف بود و شاید بافت ترمه ماه ها و حتی یکسال به طول می انجامید. بافنده نام خود را در ترمه حک می کرد که نشان از اصالت ترمه داشت.بعد از اینکه دستگاه به کمک انسان آمد، کار بافت ترمه بسیار راحت تر و سریع تر شد.

    ترمه ابریشم اصلترمه ابریشم اصلترمه ابریشم اصل

تشخیص ترمه اصل یزد

در قدیم کسی در اصالت ترمه ای که با دست بافته می شد، شکی نداشت. با صنعتی شدن کارگاه های ترمه بافی مواد بافت ترمه هم مصنوعی و صنعتی شد.

دیگر ترمه ابریشم اصل و طبیعی در بازار وجود ندارد و درشهر یزد هم فقط چند نفر هستند که ابریشم طبیعی برای بافت ترمه استفاده می کنند. که هم بسیار زمان بر است و هم بسیار گران تمام می شود که برای خریدار صرفه اقتصادی ندارد. در واقع بافت ترمه از ابریشم طبیعی فقط زمانی صورت می گیرد که مشتری سفارش آن را بدهد و هزینه هم برایش مهم نباشد.

ترمه ابریشم اصل

ترمه ابریشم مصنوعی که امروزه اغلب در بافت ترمه به کار می رود، هم بسیار با کیفیت و مقرون به صرفه است و هم بسیار زیبا و سنتی است. اگر قصد خرید ترمه ابریشم با کیفیت را دارید.، از سایت ما دیدن کنید و با مشاوران فروش ما تماس بگرید.

مدیرفروش       فاطمه باقری               09136729054